• AKP Lejyonerleri…

  Yanlışı, kötüyü, yolsuzluk yapanı, kul hakkı yiyeni savunmak mümkün değildir. Kim Türk Milletinden çaldı ise, kim fakir fukaranın hakkını yedi ise, kim devlet gücünü kişisel yararı için kullandı ise mutlaka ama mutlaka, tekrar bağımsız hale getirilecek Türk Yargısına hesap verecektir.

  10:26:47 | 2019-12-10

  http://yavuzlarmylife.com

   

  Yanlışı, kötüyü, yolsuzluk yapanı, kul hakkı yiyeni savunmak mümkün değildir. Kaldırabileceğinizden çok daha fazla yükü taşımak gibidir.

  Hele ahlaklı insan için dayanılmaz bir işkencedir.

  Eğer bir ekibin, yatırımcı devlet kuruluşlarından birinin, siyasi partinin, şirketin başında iseniz ve yanlışa düştüyseniz, ekibiniz sizi yavaş yavaş terk eder.

  Yerlerine, sizden yararlanmak isteyen ilginç kişiler gelir.

  Bu menfaatperestlerin sayısı arttıkça, siz daha da yalnızlaşırsınız.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın şimdiki durumu aynen böyle.

  AKP kurucusu Abdüllatif Şener kaçmış, yerine Devlet Bahçeli ve MHP gelmiş!

  Kurucu Abdullah Gül gitmiş, yerine Doğu Perinçek ve Vatan Partisi gelmiş!

  Ertuğrul Yalçınbayır gitmiş, yerine Mehmet Metiner gelmiş!

  Yaşar Yakış gitmiş, yerine Nagehan Alçı gelmiş!

  Tayyar Altıkulaç, Sami Güçlü gitmiş, Perinçek destekçisi Sedat Peker gelmiş…

  Bunun adı çöküştür.

  Bu andan itibaren Türk Milleti çok uyanık ve dikkatli olmalıdır.

  Çünkü AKP önderliği bu çöküşü durdurmak için her türlü yasadışı olaya, provokasyona, kontrollü operasyonlara başvurmaktan çekinmeyecektir.

  Çoban Ateşi Hareketi Gönüllüleri olarak, tüm sivil-asker bürokratları bir kez daha uyarıyoruz.

  Anayasa ve yasalara aykırı hiçbir emri uygulamayın. Hesabını veremezsiniz. Bizler, Türk Milletini de uyarmaya devam edeceğiz!

  Erdoğan ve eski adamlarının “Paylaşım Kavgasının” arkasındaki gerçek şudur;

  Bu ekip 18 yıldır Türkiye’yi birlikte yönetti.

  Peşkeş çekilen özelleştirmeleri, dünyadaki örneklerinden 10 kat daha pahalı ihaleleri, tefeci faiziyle Türk Milletini borçlandırmayı, ithalat ekonomisiyle sanayimizi zora sokmayı, tarımı hayvancılığı bitirmeyi, topraklarımızı satmayı birlikte planlayıp, gerçekleştirdiler. O dönemlerde ne Babacan’dan ne de Davutoğlu’ndan hiçbir itiraz duymadık.

  Erdoğan’ın bugün ona karşı çıkan arkadaşları tüm bu olaylar yapılırken ya başüstüne deyip imzaladılar ya da sustular. Erdoğan gel dedi geldiler, istifa et ve git dedi istifa edip gittiler!

  Şimdi Türk Milletine Ali Babacan adlı İngiliz sermayesinin adamını ve açılım sürecinin mimarlarından Serok Ahmet denilen Davutoğlu’nu parlatıp yutturmaya kalkıyorlar!

  Türk Milleti bu yalancı dolmayı yutar mı? Artık uyanmalı ve yutmamalı!

  Yıllardır yazıyoruz, söylüyoruz.

  Yazmakla, söylemekle de yetinmedik, her türlü zorluğa rağmen Çoban Ateşi Hareketinin partileşme sürecinin sonuna geldik.

  Çok yakında Türk Milletine, öz evlatlarından oluşan kendi partisini armağan edeceğiz. Tüm zorlukları teker-teker aşıp geliyoruz.

  Çoban Ateşi Hareketinin kuracağı parti, Türkiye’yi içinde bulunduğu açmazdan demokratik yolla çıkarabilecek, temelleri tahrip edilmiş Türk Devletini, Atatürk Cumhuriyeti değerlerine göre yeniden kuracak güce ve bilgi birikimine sahip kadrolardan oluşmaktadır.

  Türk Milletine hizmetten başka bir gayesi de yoktur, olamaz!

  Türk Milletine bir sözümüzü daha hatırlatıp yazıyı sonlandıralım;

  Devri Sabık yaratacağız.

  Kim Türk Milletinden çaldı ise, kim fakir fukaranın hakkını yedi ise, kim devlet gücünü kişisel yararı için kullandı ise mutlaka ama mutlaka, tekrar bağımsız hale getirilecek Türk Yargısına hesap verecektir.

  Ne Mutlu Türküm Diyene…

  Sağlık ve başarı dileklerimle… 10 Aralık 2019