• Alıcık: “Tek adayımız liderimiz Devlet Bahçeli’dir..”

  Milliyetçi Hareket Partisi Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, yaptığı yazılı açıklamada “Milliyetçi - Ülkücü Hareketin tek adayı Bilge Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli'dir ve Aydın İl Teşkilatımız onun emrindedir” dedi.

  14:29:35 | 2020-07-04

  http://yavuzlarmylife.com

   

  MHP İl Başkanı Haluk Alıcık’ın açıklaması şöyle:

  “Başbuğumuz merhum Alparslan Türkeş'in emanetinin emin kılan, leke sürdürmeyen, yere düşürmeyen Bilge Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli, 13. Kurultayımızda Milliyetçi - Ülkücü Hareketin tek adayıdır.

  Önce ülkem ve milletim diyerek, feragat ve fedakarlık örneği olan, milli şuurun yaşayarak bizlere rehber yapan, Cumhur İttifakı ile aziz milletimizin geleceğini teminat altına alan Bilge Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli, 13. Kurultayımızda Milliyetçi - Ülkücü Hareketin tek adayıdır. Milliyetçi - Ülkücü Hareket; şanlı tarihinde birçok örnekleri olduğu gibi, bugün de dedikoduları alt edecek, iftiraları çiğneyecek, amansız saldırıları, alçak operasyonları, ahlaksız suçlamaları ezecek, imanla engelleyecek iradeye sahiptir.

  13. Büyük Kurultayımızın manevi havası, muhteşem vakarı MHP üzerinde hesap yapan, plan kuran, senaryo yazan işbirlikçileri, ihanet kervanını bozguna uğratacaktır.

  Karşılıksız ve sonsuz bir vatan ve millet sevgisinden kaynaklanan bir ruh, gönül ve iman hareketin, anlamını ve değerini Türkiye sevdasıyla çarpan tertemiz yüreklerin, lekesiz vicdanların, harcı; çile, fedakarlık, cefa olan bu kutlu davamızın, kuvvet ve menfaat karşısında erimeyen haysiyetlerin buluşacağı 13. Kurultayımızda Milliyetçi - Ülkücü Hareketin tek adayı Bilge Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli'dir.

  Çetin yolları aşan cesur yüreklerin, milli mücadelenin kahraman efeler diyarı cennet Aydın Kentimiz tüm teşkilatları ile Milliyetçi - Ülkücü Hareketin tek adayı Bilge Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli'nin emrindedir. İstiklal İçin Birlik, İstikbal İçin Dirlik, Kazanan Türkiye Olacak..”