• Başkan Özakcan Efeler’e damgasını vuruyor…

  Efeler Belediyesi başlattığı yol hamlesi ile dikkati çekiyor. Efeler Belediyesi’ni yoktan var eden Belediye Başkanı Mesut Özakcan’ın başlattığı yol çalışmaları Aydın’ın her tarafında tüm hızıyla sürüyor. Alt yapısı tamamlanan tüm yolların yenilendiği Efeler İlçesi’nde yıllardır el atılamayan yolları yenileyerek kenti yaşanır bir hale getiren Başkan Özakcan’ın icraatçı belediyecilik anlayışı vatandaşlardan büyük takdir görüyor..

  21:22:23 | 2018-08-16

  Efeler ilçesinde ve köylerinde yol yapım hamlesini başlatan Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan kentin değişik mahallelerinde yolları yenileyerek kent merkezinin yüzünü güldürüyor.

  GÜZELHİSAR MAHALLESİ'NDE YOLLAR YENİLENİYOR…

  Efeler Belediyesi şimdi de Güzelhisar Mahallesi'nde yol yenileme çalışmaları gerçekleştiriyor.

  Efeler Belediyesi, merkez ve kırsal mahallelerde yol yenileme çalışmalarına devam ediyor. Birçok mahallede yeni yollar açan, bozuk yolları onaran ve asfaltlayan Belediye Güzelhisar Mahallesi'nde alt yapı çalışmaları tamamlanan sokakları yeniliyor. Eskimiş parke taşlarını söken belediye tüm sokaklarda kaldırım ve yol ölçülerini standarda bağlayarak yeniliyor. 195 bin metrekare alanda gerçekleşen çalışmaları Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan'da yerinde inceleyerek vatandaşlarla bir araya geldi.

  "VATANDAŞLARIMIZDAN ANLAYIŞ BEKLİYORUZ"

  Yol çalışmaları kapsamında başta trafiğe kapanan sokaklarda oturan vatandaşlar olmak üzere tüm Efeler halkından anlayış beklediklerini kaydeden Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, "Yıllardır kötü durumda olan sokaklarımızı yeniliyoruz. Vatandaşlarımız kumdan ve oluşan tozdan şikayetçi ancak bu yolların yapılması için bunlar olmak zorunda. Her nimetin bir külfeti oluyor. Bunlar gelip geçici durumlar. En kısa zamanda çalışmalarımızı tamamladığımızda vatandaşlarımız aradaki farkı kendi gözleri ile görecekler. Bu konuda herkesten anlayış bekliyoruz" dedi. Başkan Özakcan çalışmaların Ekim ayı başında tamamlanmasını planladıklarını sözlerine ekledi.

  Öte yandan ziyareti sırasında vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Özakcan, istek ve şikayetleri de dinleyerek gerekli çalışmaların yapılması için birim müdürlerine talimat verdi.