• Böyle pervasızı gelmedi…

  Bugüne kadar aklını ve klavyesini kiraya vererek internet ortamında faaliyet gösteren birçok müfteri gelip geçmiştir. Ama bu kadar ucuz, bu kadar müptezeline ve bu kadar müfterisine tanık olunmamıştır.

  15:20:07 | 2020-07-08

  http://yavuzlarmylife.com

   

  Kiralık klavyesi ile faaliyet gösteren bir gazeteci müsveddesi feyz almadığı ahlak ve hukuk kurallarını hiçe sayarak aklına geldiği şekilde insanlara, onların yaşam alanlarına, sosyal alanlarına, kurumlara ve kuruluşlara karşı yaklaşık 10 gündür pervasızca saldırmaktadır.

  Nerede faaliyet gösterdiği bilinmeyen, iletişimi kapalı bir internet sitesinden meslek ahlakı olmadan sürdürdüğü bu tetikçilik faaliyetini hangi teşvik ve menfaatler karşılığında yaptığını bilecek durumda değilim.

  Ancak bu tetikçiye, arkasındaki efendilerine ve menfaat temin edenlere sesleniyorum. Sizlerde zerre kadar namus ve haysiyet varsa hakkımda ne biliyorsanız çıkar resmi makamların önünde belgelerinizi ortaya koyarsınız.

  Yazanı belli, yayınlayanı belli olan bir konuyu doğrudan şahsımla ilişkilendirme şerefsizliğini gösteren, ayrıca birbirlerini yıllardır tanıyan ve görüşen insanların göz önünde bir cafede oturmalarını “gizli toplantının pazarlığı belli oldu” şeklinde servis ederek pervasızlaşan bu müptezelden elbette hesap sorulacaktır ve en yakın zamanda hak ettiği cevabı alacaktır.

  Şahsım olarak bugüne kadar hiç bir kimseyle ne şahsi nede siyasi bir hesaplaşma içinde olmadım. Olmamda. Sadece hukuka ve kamu yararına aykırı gördüğüm konuları yasalarla bana tanınan demokratik haklarımı kullanarak yargıya taşıdım ve bu kapsamda kamuoyunu bilgilendirme adına ne yazdıysam ne söylediysem hakkımda yapılan yüzlerce suç duyurusuna karşı da yine yargı önünde hesabımı verdim.

  Halen yargılamaların devam etmesinden tarafların kendilerine göre haklı olduklarını iddia ettikleri davalarından geri adım atmadıkları anlaşıldığı halde her gün farklı bir rakam açıklanarak taraflar arasında bir pazarlık yapıldığı algısı oluşturmak alçaklıktır, şerefsizliktir.

  Aksine, sınır tanımadan, pervasızca yapılan bu saldırıların arkasında, dün kamu kurumlarına çökerek haksız kazanç elde eden şebekenin bu yoluna taş konulması üzerine bugün “bildiklerimi açıklarsam yer yerinden oynar, devletimden davet bekliyorum” gibi ve buna benzer twitlerle aba altından sopa göstererek tehdit ve şantajla bu kez şahıs ve şirketler üzerinden haksız kazanç sağlamak amacından kaynaklanmaktadır.

  Bu süreçte kendi hesabını veremeyen yüzlerce insanı mağdur eden bir siyaset dinazoru da selden kütük kapma gayretine girerek yaptığı yorumlarıyla bu alçaklığa ortak olmaktadır.

  Kendisini tanımadan önce Erkan KARAARSLAN aleyhinde yazı yazmak için sahsımdan bilgiler ve belgeler talep eden ve sosyal medya hesabımdan yazdıklarımı kopyalayarak habere dönüştüren, ısrarlı talebi üzerine 5 yılda iki kez yan yana geldiğim ve bugün büyük utanç duyduğum bu müptezel halen devam eden yargılamaları dikkate almadan kiralık klavyesi ile dün “kara” dediğine bugün “ak” diyerek bu kez Erkan KARAARSLAN'ı aklama faaliyetine soyunduğu, ancak önünde engel gördüğü bizleri yıldırmak amacıyla şahsıma ve bazı çevrelere karşı sürdürdüğü ahlak ve edep dışı pervasızlığına cevap vererek ne onun seviyesine inerim ne de onun bulunduğum seviyeye çıkarırım.

  Bu müptezel hakkında şahsım ve yine mağdur olan kesimlerce Aydın Cumhuriyet Başsavcılığı’na her bir paylaşımı hakkında suç duyurusunda bulunulmuş ve tazminat davaları açılmıştır. Ancak, ağır iş yükü nedeniyle yargının ağır işlemesinden istifade ederek hakaret ve iftira kampanyasını sürdürmeye devam etmektedir.

  Bugüne kadar aklını ve klavyesini kiraya vererek internet ortamında faaliyet gösteren birçok müfteri gelip geçmiştir. Ama bu kadar ucuz, bu kadar müptezeline ve bu kadar müfterisine tanık olunmamıştır.

  Geçmişte de benzer şekilde şahsımı itibarsızlaştırma gayretine soyunanlar suç duyurularım üzerine gerekli cezalara çarptırılmıştır.

  Bu bağlamda, gazetecilik kisvesi altında birileri adına tetikçilik, şantaj ve müfterilik yapan bu müptezele de yargı önünde ve toplum vicdanında hesabını soracağımdan ve teşhir edeceğimden kimsenin asla şüphesi olmamalıdır.