• Çerçioğlu tekrar seçilecek…

  İKİSİNE DE OY VERMEYECEĞİM. ANCAK BU SEÇİMİN GALİBİ ÇERÇİOĞLU OLACAK.. NEDEN Mİ? DETAYLAR YAZI İÇİNDE...

  22:57:14 | 2019-03-29

  http://yavuzlarmylife.com

   

   

   

  Aydın halkı, başarılı olduğu için değil gerek yaşanan ekonomik durum gerekse Aydın'ı AK Parti’ye teslim etmemek için böyle bir zorunlulukla Özlem ÇERCİOĞLU'nu tekrar seçecek. Ancak, yargılandığı davalar görev sürecini belirleyecek

  Mustafa SAVAŞ, Bu seçimi kazanacağına baştan kendi inanmış olsaydı proje tanıtım toplantısında en azından Aydın Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri ve ASKİ Genel Müdürü olarak göreve getireceği en yakın çalışma arkadaşlarını kamuoyuna açıklardı.

  Gördüğüm kadarıyla ne açıkladığı projeler ne de içme suyunda % 50 ucuzlatacağız vaadi bu kurumların bütçe imkanlarına dayalı olarak hazırlanmadığı, sadece seçimlerde açıklanmak için söylenmiş olmaktan ibaret olduğu gözden kaçmadı.

  Aydın Büyükşehir Belediye Başkan değişikliği bir BANKA ŞUBESİ MÜDÜR değişikliği olmadığına göre en azından işte kadrom diyeceği Genel Sekreter ve Genel Müdürü Proje tanıtımında yanına alarak projelerin fayda maliyet analizlerini ve yapım kaynaklarını onlar açıklayabilirdi.

  Mustafa SAVAŞ’a yaklaşık 2 yıldır Aydın Büyükşehir ile alakalı ne varsa her şey söylendi ve Aydın’da bürokrasiye AK Parti’nin hakim olmadığı devletin ve hukukun işlemediği anlatıldı. Çözüm yolu gösterildi. Nedense anlatılanlara hep mesafeli oldu. Elini taşın altına koymadı.

  Hal böyleyken ne diye aday olduğunu hala anlamış değilim.

  Bütün bunlar bilinirken Mustafa SAVAŞ neden aday oldu. 

  AK Parti adayı kim olsun anketlerinde isminin önde çıkması sonucu bir zorunlulukla aday gösterildiği ancak seçileceğine kendisinin de inanmadığını göstermektedir.

  Özlem ÇERÇİOĞLU 2014 yılında yapılan Büyükşehir seçimlerine giderken ortada ne Genel Sekreteri ne de ASKİ Genel Müdürü belli değildi. 

  Kendisi belediyeciliği tam olarak bilmediğinden Büyükşehire hazırlık için YÖNETİM DANIŞMANLIĞI hizmeti almak üzere ihaleler vererek Aydın'a Erkan KARAARSLAN'ı getirdi.

  Erkan KARAARSLAN, Özlem ÇERÇİOĞLU'nun Büyükşehir yönetim kadrosu olmadığını görünce Büyükşehir Genel Sekreterliği’ne birlikte iş yaptığı Önder YEĞEN'i getirdi. ASKİ ve Belediye Şirketlerinin başına da kendi yakınlarının atanmasını sağlayarak bütün işleyişe hakim oldu.

  Öyle ki Büyükşehir ve ASKİ hukuken Özlem ÇERCİOĞLU'nun yetkisinde olmasına karşın fiilen Erkan KARAARSLAN ve ekibinin eline geçti. Bu ekibin elinde kamu kaynaklarının heba edilmesine, kamu idaresinin işleyişini bilen biri olarak elbette göz yumamazdım. 

  Önce yazarak uyardım.

  Yanlıştan dönmelerini bekledim.

  Herhalde beni bu işlerden anlamaz sandılar.

  Biz raydan çıkan treni raya sokalım derken hakkımızda asılsız bir itibarsızlaştırma operasyonlarına başladılar.

  Yazmadıkları çizmedikleri kalmadı.

  Öyle ki görev almadığım için bunları yaptığım şeklinde çirkin iftiralara da başvurdular.

  Ben delimiyim. 

  Bir devlet adamıyla en güzel yerlerde çalışmışım ve emekli olmuşum. Bu saatten sonra en üst görev de olsa Büyükşehir’de veya ASKİ’de bürokrat olarak çalışmam mümkün mü?

  Asla böyle bir şey olamazdı, hiç bir zamanda olamaz...

  Bugün geldiğimiz noktada hepsi yargılanıyorlar.

  Erkan KARAARSLAN tutuklu,

  Özlem ÇERÇİOĞLU onunla birlikte yargılanıyor..

  Yakıştımı tüm bunlar kendilerine 

  Altında imzam yok demek kimseyi kurtarmaz..

  Bir büyük sözü dinleselerdi yaşanır mıydı bunlar?

  Hala ders almışa benzemiyorlar.

  Görünen o ki, 
  Aydın halkı, başarılı olduğu için değil gerek yaşanan ekonomik durum gerekse Aydın'ı AK Parti’ye teslim etmemek için bir zorunlulukla Özlem ÇERCİOĞLU'nu tekrar seçecek.

  Yanlız Büyükşehir Meclisi’nde çoğunluk muhalefette olacak.

  Bu defa işi kolay değil.

  Yargılandığı davalar görev sürecini belirleyecek.

  Umarım yargılanmasına sebep olan ekiple yola devam etmez.

  Davaların sürdüğünü, yeni davaların açılabileceğini unutmaz.

  Benim bu işin peşini bırakmayacağımı aklından çıkarmaz.

  İnşallah huzurunu düşünür yeni bir başlangıç yapar.

  Benden söylemesi..