• İYİ Parti Adayı Özcan’ı topa tuttu..

  Bayındır Mahallesinde belediye tarafından yapılan çok amaçlı sosyal tesisin açılışında konuşan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, hakkında aday olamayacağı yönünde siyasi propaganda yaptığını iddia ettiği İyi Parti Belediye Başkan Adayı Kürşat Engin Özcan’ı isim vermeden eleştirdi. Siyasi sahnede halledemedikleri oyunları bu dönemde oynadıklarını söyleyen Başkan Alıcık; “Ben ne partimi değiştiririm ne de makam için kendimi satmam” diyerek Özcan’a göndermede bulundu.

  17:51:37 | 2018-12-08

  http://yavuzlarmylife.com

   

  http://www.kardelenpersonelkiyafeti.com 

  Açılışta manevi değerlerin öneminden bahseden Alıcık, kendisinin düz bir adam olduğunu belirterek, insanların rızkını veren Allah’ı ve birlikte yol yürüdüğü insanları da unutmaması gerektiğini söyledi.

  İnsanların kalbinin temiz olması gerektiğine dikkat çeken Alıcık, rakiplerinin siyasi sahnede halledemediklerini bu dönem çok farklı bir şekilde oynadıklarını söyledi.

  Başkan Alıcık bu konuda yaptığı açıklamada şöyle dedi:

  “Ben Allaha şükür kendimi para için satmam, ben kendimi hiçbir zaman makam için de satmam, ben Allah’la barışık yaşamaya çalışan bir adamım. 52 yaşındayım bundan sonra dünya benim olsa ne olacak olmasa ne olacak. Hayatımda parayla ilgili, makamla ilgili hiçbir beklentim olmadı. Ben Allaha düz adam oldum, Allah da bana nasip etti. Allah herkese de nasip etsin problem yok ki!”

  “ÇOCUĞUNA İSİM VERDİĞİM ADAM SÖYLEDİ BUNLARI”

  Bundan bir iki ay kadar önce kendisinin sahip çıktığı, dostum dediği insanların “aday olamayacağı yönünde propaganda yaptıklarını söyleyen Alıcık, daha önce iki dönem birlikte MHP çatısı altında ilçe başkanlığını yapan ve daha sonra İYİ Partiye geçen Kürşat Engin Özcan’ı isim vermeden eleştirdi.

  Özan’ın dünyaya gelen çocuğuna kendisinin isim verdiğini hatırlatan Alıcık; “Aday olamayacak dediler, Genel Başkanın yanına çıkamıyor dediler, siyasi hayatı bitti dediler, yanımızda gezdirdiğimiz adam bile kimsenin söylemediğini söyledi, dedi ki ‘Asrın davası görülüyor, Haluk bey aday olamaz MHP’nin oyları boşa gitmesin bana verin’ dedi. Çocuğuna ismini verdiğim, iki dönem ilçe başkanlığımı yapan adam söyledi bunları. Başkası söylese inanın bu kadar koymazdı. Biz bunları gördük ama o dönmelerde yanımda dostum dediğim adamları da gördüm. Ama şu anda geldiğimiz noktayı da söyleyeyim, kuru iftiralarla, çamurlarla atamadıkları şeylerin hiçbirini nasip etmedi.Antalya’da Sayın Genel Başkanımız yola devam edeceğimizi söyledi inanmadılar, Genel Başkan Yardımcımız Deniz Depboylu açıkladı yine inanmadılar, ama dün Sayın Genel Başkanımızın yanındaydım: Bahçeli’nin yanına çıkamıyor diyen arkadaşlar için de fotoğrafları sosyal medyadan paylaştık, baksınlar. Ama ben bir daha söylüyorum ne partimi değiştiririm ne de makam için hiç bunları yapmam. Dünden itibaren de adaylık müracaatımızı yaptık, resmen Nazilli Belediye Başkan adayıyız” dedi.

  Öte yandan Alıcık’ın eleştirilerine Kürşat Engin Özcan’ın cevap verip vermeyeceği merak konusu oldu.

  MURAT GÜRKAN