• Özakcan’a sevgi sel gibi akıyor..

  Güler yüzü, sevecenliği ve sempatikliği ile Efeler Halkı’nın gönlüne adını yazdıran DP Adayı Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan seçim çalışmaları kapsamında gittiği her yerde 7’den 70’e halkın sevgi gösterileri ile karşılanıyor.

  10:59:25 | 2019-03-12

  http://yavuzlarmylife.com

   

  Efeler Belediye Başkanı ve Demokrat Parti (DP) Başkan Adayı M. Mesut Özakcan, seçim çalışmaları kapsamında Konuklu ve Ambarcık Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. “31 Mart’ta halkımız ile birlikte demokrasinin ne demek olduğunu, milli iradenin ne demek olduğunu, halk iradesinin ne demek olduğunu tüm Türkiye’ye örnek olacak şekilde göstereceğiz” diyen Özakcan tüm vatandaşlara “sandıkta buluşalım” çağrısı yaptı.

  DP’li Başkan Özakcan’a ziyareti sırasında DP İlçe Başkanı Muzaffer Yılmaz ve Meclis Üyesi Adayları eşlik etti. İlk olarak Konuklu Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Özakcan, her iki mahallede 5 yıllık görevi süresince yapılan hizmetlerden bahsetti.

  Konuklu Mahallesi’nin oylarına talip olduğunu söylemesinin ardından 67 yaşındaki mahalle sakini, “Oyumuz size, kime vereceğiz başka? Biz sizi bilir, sizi tanırız. Köyümüze gelen diğer adaylara da söyledik. Siz seçimden seçime mahallemize gelirken Mesut Başkan bizi hep ziyaret etti, bizi dinledi, hep yanımızda oldu” dedi.

  “OYLARINIZA TALİBİZ”

  31 Mart Yerel Seçimlerinde herkesi oy kullanmaya davet eden DP’li Başkan M. Mesut Özakcan, “5 yılda bir gerçekleşen yerel seçimlerde seçme hakkınızı en iyi şekilde değerlendirmenizi diliyorum. Bir oyun bile çok önemi, çok değeri var. Oyunuzun kıymetini bilin, oy namustur, oy kutsaldır. Bu oyunuzun değerini bilerek 31 Mart’ta tercihinizi yapın istiyoruz. Göreve geldiğimiz günden beri kapımız herkese açık, abi kardeş ilişkisi içinde olduk. Muhtarlarımızın taleplerini imkanlarımız ölçüsünde, en kısa zamanda karşıladık. Biz herhangi bir partiyle ittifak içinde değil Efeler halkımız ile ittifak içindeyiz. Nasıl geçtiğimiz 5 yıl içinde Efeler halkımızı yalnız bırakmadık ise halkımızın da bizi sandıkta yalnız bırakmayacağına inanıyorum. Önümüzdeki dönem giderek artan verimlilikle aynı hizmetlerimizi yerine getirmek üzere birlikte olmak istiyoruz. 5 yıllık deneyimimizle, birikimimizle yarım kalan işlerimizi tamamlamak için oylarınıza talibiz” diye konuştu vatandaşlara sandıkta buluşma çağrısı yaptı.

  MESUT ÖZAKCAN HER GİTTİĞİ YERDE AYNI SEVGİ İLE KARŞILAŞIYOR..

  YEDİDEN YETMİŞE HERKES ONU BAĞRINA BASIYOR.