• Yeni Asır’dan Yavuzlar’a anlamlı ödül..

  Yayın hayatına başlayışının 125. yılını kutlayan Yeni Asır Gazetesi düzenlediği Gala Gecesinde Yavuzlar İnşaat’ı Ege Yatırım İhracat İnovasyon Teknoloji (EGE YİİT) Ödülleri Ege Bölgesi’nde inşaat sektöründe yatırımlarıyla öne çıkan firma ödülüne layık görüldü.

  17:56:23 | 2019-12-05

  http://yavuzlarmylife.com

   

   

   

  Bu sene yayın hayatına başlayışının 125. yılını kutlayan Yeni Asır Gazetesi bir gala gecesi düzenledi. İzmir Swiss Otel’de düzenlenen Gala Gecesi kokteyl ile başladı. İlerleyen saatlerde yemekle beraber İzmir Valisi Erol Ayyıldız, Belediye Başkanları, iş dünyasının ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve akademisyenlerin hep beraber olduğu gecede birbirinden değerli ödüller sahiplerini buldu. Ödül alan firmaların Yeni Asır’ın doğum günü pastasını kestiği gecede yatırımları ile öne çıkan firmalara EGE YİİT Ödülleri (Ege Yatırım, İhracat, İnovasyon ve Teknoloji) verildi.

  Son yıllarda gerçekleştirdiği İnşaat Projeleri ile bölge ekonomisine ivme kazandıran, Yavuzlar İnşaat firması da Aydın’da inşaat sektöründe yatırımlarıyla öne çıkan firma ödülüne layık görüldü.

  Yavuzlar İnşaat adına Turkuvaz Medya, Takvim, Fotomaç, Yeni Asır Reklam Grubu Genel Müdürü ve İcra Kurulu Üyesi Yasemin Gebeş’in elinden ödülünü alan Yavuzlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Melih Yavuz yaptığı konuşmada 40 yıldır sektörün önemli bir aktörü olarak ekonomiye katkı sağlayan Yavuzlar’ın, ilkelerinden ödün vermeden 125. yıldır sektöre hizmet veren ulu bir çınarın takdire layık görülmesinin kendileri için büyük gurur kaynağı olduğunu söyleyerek Turkuaz Medya Grubuna ve Yeni Asır Gazetesi Ailesine teşekkür etti.

  Melih Yavuz bu ödüle de temel teşkil eden, bölgede son yılların en büyük inşaat projesi MyLife City’den söz ederek “40 yıllık tecrübemizi Ege Bölgesi’nin en büyük konut projesi olan MyLife City ile taçlandırıyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne, her projemize tereddüt etmeden, azimle ve inançla başladığımız gibi MyLife City’de de cesaretle elimizi taşın altına koyduk” dedi.

  MyLife City’nin 300 bin metrekareyi aşan inşaat alanı, bölge tarihinde rekor sayılacak 1538 konut sayısı, sosyal alanları, 25 bin metrekarelik kapalı alışveriş merkezi ve cadde dükkânları ile Aydın’ın kalbinde yükselecek dev bir proje olduğunu söyleyen Yavuz “Allah’ın izni ile söz verdiğimiz tarihte projemizi tamamlayarak ekonomimize katkı sağlayacağız” diyerek sözlerini noktaladı.