0.542. 537 86 70

Aydın ve Söke’yi üzen acı haber

2023-12-04

  • Söke ilçesinde uzun yıllardır gazetecilik yapan Söke'nin renkli simalarından Mustafa Kavruk Hakkın rahmetine kavuştu. Söke'de 1970'li yıllardan bu yana yerel ve yaygın basın kuruluşlarının temsilciliğini yapan Mustafa Kavruk’un ani vefat haberi başta basın camiası olmak üzere tüm sevenlerini üzdü.

Gazeteciliğin yanı sıra dizilerde de oyunculuk yapan, gazeteci Mustafa Kavruk’un geirdiği kalp krize sonucu yaşamını yitirdiği öğrenildi.

Aydın Gazeteciler Cemiyeti Söke Şubesi eski başkanlarından olan bir çocuk babası Kavruk'un vefat haberi 3 Aralık 2023 Pazar günü 20:30 sularında Aydın Atatürk Devlet Hastanesi'nde tedavisi sürmekteyken geldi.

Geçtiğimiz Perşembe günü evinde rahatsızlanan ve hastaneye kaldırılan Kavruk’a, kalp krizi teşhisi konulmuş ve ardından anjiyo yapılarak yoğun bakıma alınmıştı. Ancak, hayati tehlikeyi atlattığı düşünülen gazeteci Mustafa Kavruk'un sağlık durumunun aniden ağırlaşarak vefat etmesi Söke ve Aydın’da büyük üzüntüye neden oldu.

Efeler İlesi Emirdoğan Mahallesi'nden Kamyoncu Hüseyin Kavruk'un oğlu, Kemal Kavruk'un abisi Mustafa Kavruk’un cenazesi Emirdoğan Camisi'nde kılınacak ikindi namazını müteakip mahalle mezarlığında toprağa verilecek.

Sepetim