0.542. 537 86 70

Çerçioğlu’ndan seçim yasağını delecek gece operasyonu hazırlığı

2024-03-30

  • Köylere halkın kesesinden kamyonlarca gıda ve benzeri malzemeler dağıtılacak.

  • Gerçek anketlerde 7 puan geride gözüken ve kaybetme korkusu iliklerine kadar işlemiş Özlem Çerçioğlu, son atraksiyonları yapıyor.

Aradaki farkı kapatıp öne geçebilmek için onlarca kamyon malzeme hazırlattığı belirtilen Özlem Çerçioğlu'nun, bu gece itibarıyla özellikle kırsal mahallelere tonlarca malzeme dağıtacak. Böylece halkın parasıyla kendine oy devşirmeye çalışacak.

Bir yandan fahiş su paralarıyla milyarlarca toplayıp Aydın'a çivi çakmayan, seçimler geldiğinde CHP’nin kınadığı şekilde makarna kömürle oy devşirme telaşındaki Özlem Çerçioğlu ile diğer CHP’li belediyeler millet aç aç diye bağırıp, konserlerle ve bu tür halka cazip gelecek evde bakım, gıda-gübre-yem, fide dağıtımından medet umar hale geldi. Aydınlılar ise “Özlem hanımın Aydın’a ve ülkeye verebilecekleri bir şey kalmış mıdır? sorusunun yanıtını arıyor.

KAYBEDERSEK NE OLUR PLANLARI

Öte yandan kaybetme ihtimaline karşı bazı bürokratların çekmecelerini boşalttıkları haberlere konu olmuştu. Bunun yanında belediye içinde olan pek çok konuya vakıf kişilerin bir bir çekilerek kimin ne diyeceği, işe gelip gelmeyeceği gibi konularda çalışmalar yapıldığı, ulaşan bilgiler arasında yer alıyor.

Sepetim