0.542. 537 86 70

Didim’i ayağa kaldıran fotoğraf…

16 yaşındaki E. A.’ya cinsel istismar (tecavüz) ettiği iddiasıyla hakkında suç duyurusu yapılan ve tutuklanmaktan devlet içindeki iş birlikçileri sayesinde kurtulan Didim Denizköy Mahallesi Muhtarı Bünyamin Karhan’ın kirli ilişkileri bir bir açığa çıkıyor.

2022-08-17

Dün yayınladığımız Bünyamin Karhan’ın dönemin Didim Başsavcısı ve Garnizon Komutanı ile kadeh tokuştururken ortaya çıkan resmini, bugün Didim Belediyesi’ni nasıl rehin aldığını ortaya koyan resimle kanıtlamaya devam ediyoruz.

Süper Muhtar Bünyamin Karhan yemek masasının başında dokuz dağın efesi ve büyük patron gibi otururken, Didim’i yöneten kadro ise önünde adeta hazırolda duruyor.

Fotoğrafta yer alan isimler soldan sağa şöyle;

Ortağı Selahattin Doğan - Didim Belediyesi Başkan Yardımcısı Zeynel Şener - Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay - tarafımızdan kirli ilişkileri deşifre edilerek emekliye sevk ettirilen dönemin Garnizon Komutanı Kd. Albay Çetin Gülseven - Belediye Şirketi DİBEL Müdürü Öner Çiçek (Toplu tecavüz iddialarına ilişkin dosyada Atabay ile birlikte adı bulunan kişi) - Diğer Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Deveci - Ali Çağlar (Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’ın kendi evinde çektirdiği seks kasetinde çekimleri yapan dönemin Belediye Meclis Üyesi. Didim’de bu nedenle Kadrajcı Ali olarak tanınan isim.) Masanın başında dokuz dağın efesi gibi oturan, Didim’i adeta rehin alan yapının bağlantılarını kuran, bu fotoğrafla kendini Polat Alemdar gibi pazarlayan 16 yaşındaki kıza tecavüz zanlısı Bünyamin Karhan…

(Aile mef’umuna saygımızdan dolayı fotoğraftaki bayanlara pozitif ayrımcılık uygulayarak isimlerini vermiyoruz.)

Konu hakkında hiçbir yorum yapmıyor, takdiri Aziz Türk Milleti ve Kadim Türk devletinin namuslu ve vatansever kadrolarına bırakıyoruz.

Sepetim