0.542. 537 86 70

Hüseyin Kaya’dan Fatih Akkentli’ye ‘öpücük’ yumruğu

2023-03-10

  • “Fatih Akkentli daha önce aralarında yaşanan bir başka olaydan dolayı hasım durumuna düşen Hüseyin Kaya ile halı saha turnuvasında karşılaşınca kendisine uzaktan öpücük attığı, bunun üzerine de Hüseyin Kaya’nın Fatih Akkentli’yi tek yumrukla nakavt ettiği” ortaya çıktı.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun Prensi Fatih Akkentli’yi 2022 yılı Temmuz ayında Söke’de tertiplenen halı saha futbol turnuvasında iki seksen yere yatıran ve nakavt eden yumruğu neden yediğinin detayları gün yüzüne çıktı.

Aydın Şafak’ta yayınlanan ve haber sitemizin en çok reyting yapan haberleri arasında birinci sıraya yerleşen “Fatih Akkentli’yi nakavt eden yumruk” başlıklı haberimiz sonrası Fatih Akkentli kendisini yere uzatan o yumruğu neden yediği sorularını da beraberinde getirirken ilginç bir bilgi daha haber merkezimize ulaştı.

Halı saha turnuvasında Hüseyin Kaya’nın nakavt eden yumruğu ile karşılaşan Fatih Akkenti’yi iki seksen yere uzatan yumruk videosu Söke ilçesi başta olmak üzere Aydın kamuoyunda büyük yankı uyandırdı.

Video görüntüsü sonrası “Hüseyin Kaya Fatih Akkentli’ye neden yumruk attı?” sorusuna cevap aranmaya başlandı. Gazetemiz haber merkezine olayın görgü tanıkları tarafından ulaştırılan bilgi bu merakı da giderdi.

Görgü tanıklarından edinilen bilgilere göre; “Fatih Akkentli daha önce aralarında yaşanan bir başka olaydan dolayı hasım durumuna düşen Hüseyin Kaya ile halı saha turnuvasında karşılaşınca kendisine uzaktan öpücük attığı, bunun üzerine de Hüseyin Kaya’nın Fatih Akkentli’yi tek yumrukla nakavt ettiği” ortaya çıktı.  

NOT: HÜSEYİN KAYA’YA ‘ÖPÜCÜK’ ATTIĞI İDDİA EDİLEN FATİH AKKENTLİ’Yİ TEK YUMRUKTA NAKAVT EDEN VİDEONUN GÖRÜNTÜSÜNÜ İZLEMEK İÇİN GAZETEMİZİN FACEBOOK SAYFASINI ZİYARET EDİNİZ

Sepetim